APDOVANOTI DIDŽIOJO KUNIGAIKŠČIO GEDIMINO LAUREATAI

APDOVANOTI DIDŽIOJO KUNIGAIKŠČIO GEDIMINO LAUREATAI

Š. m. sausio 24 dieną, Medininkų pilyje iškilmingai įteikti Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino apdovanojimai.

Už rezultatus žmogiškojo kapitalo ugdymo srityje apdovanojimas įteiktas Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos pirmininkui Juozui Neverauskui. Už rezultatus socialinės infrastruktūros raidos srityje apdovanota Nijolė Latauskienė, AB „Vilniaus baldai“ profesinių sąjungų pirmininkė, LPSK moterų centro pirmininkės pavaduotoja. Už rezultatus visuomeninio kapitalo (pilietiškumo) ugdymo srityje apdovanota Aldona Baublytė – Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkė.
 
Kunigaikščio Gedimino apdovanojimai teikiami už didžiausią indelį ugdant žmogiškąjį kapitalą, ugdant visuomeninį (pilietiškumo) kapitalą, stiprinant finansinį-gamybinį kapitalą bei plėtojant socialinę infrastruktūrą Vilniaus regione.
 
Kunigaikščio Gedimino vardo nominacijų steigėja – Vilniaus apskrities trišalė taryba ir jos partneriai – šiuos apdovanojimus surengia jau 11 kartą, nuo 2003 m. Viena iš partnerių – Vilniaus miesto ir apskrities verslininkų ir darbdavių konfederacija (VVDK).
 
Kunigaikščio Gedimino vardo apdovanojimai skirti žmonėms, organizacijų ir įmonių atstovams, kurie kasdien nuosekliai daro savo darbą, kūria darbo vietas, prisideda prie Vilniaus regiono geresnio ir turtingesnio žmonių gyvenimo”, – sako prof. Rimvydas Jasinavičius, VVDK prezidentas.
 

Nuotraukų albumas:
https://plus.google.com/photos/110035494992582667426/albums/5972729876300711409?banner=pwa&authkey=CN6NpYac0eS10QE

 
 
parengta pagal
Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos
informaciją

Komentarai išjungti.