Informacija dėl tarptautinių renginių ir iniciatyvų

Informacija dėl tarptautinių renginių ir iniciatyvų

  • SVARBU! Europos profesinių sąjungų konfederacija (ETUC) steigia naują ad-hoc komitetą, skirtą dirbti su ES išorės ryšių temomis. Tarp jų – Kaimynystės politika ir pagalba šalių kandidačių į ES profesinėms sąjungoms; ryšių stiprinimu bei socialino dialogo skatininimu Viduržemio jūros regione; darbu su daugiašalėmis profesinėms sąjungoms svarbiomis institucijomis bei kita. Komiteto darbo kalba – anglų. Susidomėjusieji kviečiami apie tai informuoti LPSK sekretoriatą (lpsk@lpsk.lt)  iki birželio 15 d.
  • SVARBU! Jau vyksta metus truksianti Konferencija dėl Europos ateities, prie kurios diskusijų kviečiami jungtis visi europiečiai. Europos profesinių sąjungų konfederacija (ETUC) taip pat pateikė idėjų bei pasiūlymų, kokia linkme turėtų žengti ES. Šios idėjos aptariamos specialioje platformoje. Kviečiame su jomis susipažinti ir aktyviai palaikyti. Tam Jums reikia susikurti paskyrą. Kaip tai padaryti, galite pamatyti pasekę šią nuorodą. Kitas žingsnis – rasti ETUC pasiūlymus (https://futureu.europa.eu/profiles/ETUC/following) ir, jei jiems pritariate, juos “palaikyti” (“endorse”). Taip pat galite juos vertinti, komentuoti ar papildyti savo idėjomis komentarų skiltyje. Kviečiame šiuo kvietimu pasidalinti su kitais profesinių sąjungų nariais!
  • Birželio 15 d. 16-17.15 val. (Lietuvos laiku) vyks “Public Service International” nuotolinis seminaras apie viešąsias paslaugas, jų prieinamumą bei kokybę. Daugiau informacijos ir registracija – čia.
  • Birželio 17 d. 10.15-17.30 (Lietuvos laiku) vyks Europos profesinių sąjungų instituto (ETUI) mokymai „Ryšiai tarp klimato kaitos ir gerovės: link naujos gerovės valstybės koncepcijos“. Daugiau – čia; darbotvarkė – čia.
  • Birželio 22 d. 15-16.30 val. (Lietuvos laiku) Socialistų ir demokratų grupė Europos Parlamente organizuoja nuotolinį seminarą „Vietos bendruomenės tvariam pasauliui“. Tai – vienas Globalaus progresyvaus forumo 2021 renginių. Daugiau – čia.
  • Birželio 23 d. nuo 15 val. (Lietuvos laiku) vyks Briuselio think-tank diskusija, analizuojant nacionalinius ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo planus. Kalba – anglų.

Transliacija (o vėliau įrašas) – čia.

  • Birželio 25 d. 15-16.30 (Lietuvos laiku) bus virtualiai pristatytos naujos mokymų priemonės dėl Tarptautinės darbo organizacijos konvencijos Nr. 190 (dėl kovos su priekabiavimu ir smurtu darbo vietose). Kalba anglų. Daugiau – čia.
  • Liepos 6 d. nuo 14 iki 17 val. (Lietuvos laiku) vyks nuotoliniai mokymai profesinių sąjungų aktyvistams apie Darnaus vystymosi tikslus ir jų ryšius su profesinių sąjungų tikslais bei politika. Nors pirmiausia tai orientuota į jaunimą, kviečiami prisijungti visi ETUC nariai. Registracija čia. Kalba – anglų.
Komentarai išjungti.