VI LPSK suvažiavime išrinktos naujos vadovės

VI LPSK suvažiavime išrinktos naujos vadovės

Sveikiname naująją LPSK pirmininkę Ingą Ruginienę ir generaline sekretore perrinktą Janiną Matuizienę.

Gegužės 11 d., Vilniuje surengtas VI Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos (LPSK) suvažiavimas.

Renginys prasidėjo LPSK pirmininko Artūro Černiausko pristatyta ketverių metų LPSK veiklos ataskaita. Pranešime glaustai papasakota apie svarbiausius nuveiktus darbus.

Vėliau išsakyti svečių iš Lietuvos ir užsienio sveikinimai.

Socialiniai partneriai ir kolegos pabrėžė socialinio dialogo ir bendradarbiavimo svarbą. Profesinių sąjungų indėlis gerinant darbuotojų situaciją bei siekiant mažinti socialinę ir ekonominę atskirtį šalyje nenuginčijamas. Vis tik netrūksta iššūkių. Kad juos įveiktume, privalome aiškiai išskirti prioritetines kryptis, siekti kuo konstruktyvesnio bendradarbiavimo tarp profesinių sąjungų ir stiprinti socialinį dialogą tarp socialinių partnerių.

Bene laukiamiausia dalis: kandidatų į LPSK pirmininko (-ės) ir generalinio (-ės) sekretoriaus (-ės) pozicijas prisistatymai bei po jų vykusi LPSK priklausančių šakų delegatų klausimų sesija.

Primename, kad į į pirmininko (-ės) poziciją pretendavo Artūras Černiauskas ir Inga Ruginienė, į generalinio (-ės) sekretoriaus (-ės) – Janina Matuizienė ir Egidijus Milešinas.

Kas ketverius metus vykstančiame Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos (LPSK) suvažiavime surengti vadovų rinkimai. LPSK pirmininke išrinkta Lietuvos miško ir miško pramonės darbuotojų profesinių sąjungų federacijai (LMPF) vadovavusi Inga Ruginienė, generaline sekretore perrinkta Janina Matuizienė.

Inga Ruginienė pakeis nuo 2005 m. LPSK pirmininkavusį Artūrą Černiauską.

Vadovybę iš 28 LPSK priklausančių šakų teisę rinkti turėjo 157 į LPSK VI suvažiavimą užsiregistravę delegatai. Už I. Ruginienę balsavo 77 delegatai, o už A. Černiauską – 75.

Vadovų kadencija – ketveri metai.

Visa informacija ir nuotraukų galerija šia saityno prieiga: http://www.lpsk.lt/2018/05/11/vi-asis-lpsk-suvaziavimas/

 

LVTPS ir LPSK informacija

Komentarai išjungti.