MINISTRĖ A. PABEDINSKIENĖ: „TIKIU, JŪSŲ GERŲ DARBŲ PAVYZDYS IR APLINKINIUS MOTYVUOJA NUVAUKTI DIDELIUS DARBUS“

MINISTRĖ A. PABEDINSKIENĖ: „TIKIU, JŪSŲ GERŲ DARBŲ PAVYZDYS IR APLINKINIUS MOTYVUOJA NUVAUKTI DIDELIUS DARBUS“

Antrus metus iš eilės Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos organizuoti „Geriausio socialinio darbuotojo rinkimai“ baigėsi įspūdingu renginiu, kuriame dar šeši socialiniai darbuotojai iš visos Lietuvos buvo apdovanoti aukščiausiu ministerijos įsteigtu įvertinimu – Gerumo žvaigždėmis.

Apdovanojimams pristatyta ir Rokiškio rajono socialinės apsaugos sistemos darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkė Diana  Kietienė (LVTPS informacija).

„Dėkoju Jums už tai, kad esate. Neišsenkantis Jūsų gerumas, nuoširdus noras padėti ir atsidavimas ne tik įkvepia puikiu pavyzdžiu, bet ir leidžia didžiuotis Jūsų profesionalumu, kantrybe bei nesibaigiančia energija,“ – sveikindama nugalėtojus sakė socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė.

Ministrė džiaugėsi, kad šiemet ne tik pavieniai asmenys, kolegos ar klientai atsiliepė į kvietimą siūlyti savo kandidatus laimėti gerumo žvaigždei – teikimais rūpinosi ir įstaigų vadovai bei kai kurių savivaldybių merai. „Smagu, kad mūsų prašymas pasidalinti įkvėpiančiomis nuostabių žmonių istorijomis buvo išgirstas ir mes galėjome tarti ačiū tiems, kurie to iš tikro verti,“ – kalbėjo A. Pabedinskienė. Pasak jos, akcijos tikslas išliko toks pats – atkreipti visuomenės dėmesį į socialinių darbuotojų veiklą bei jų nuopelnus, kad kuo daugiau žmonių žinotų, kiek atsidavimo ir pastangų reikalauja socialinio darbuotojo profesija.

Šiemet Gerumo žvaigždėmis pasipuošė šeši socialiniai darbuotojai, kuriems apdovanojimai buvo įteikti už darbą su vaikais, darbą su senjorais, darbą su neįgaliaisiais, darbą su šeimomis, darbą su patiriančiais krizę bei už darbą su bendruomene.

Akcija „Geriausio socialinio darbuotojo rinkimai“ prasidėjo birželio 26-ąją, jos metu visų šalies socialinių paslaugų įstaigų, nevyriausybinių organizacijų, savivaldybių, seniūnijų, bendruomenių atstovai bei gyventojai galėjo teikti savo kandidatą ar kandidatus geriausio socialinio darbuotojo vardui pelnyti. Apdovanojimai socialiniams darbuotojams išdalinti artėjant profesinei šventei – Lietuvos socialinių darbuotojų dienai, kuri nuo 2004 metų minima rugsėjo 27-ąją. Šiuo metu Lietuvoje dirba beveik 4000 socialinių darbuotojų.

Šventės laureatų ir nominantų sąrašas:

Nominacijoje „Už darbą su vaikais“ nugalėjo Liudvika Renata Lukoševičiūtė (taip pat nominuotos Jolita Dubakaitė ir Gintarė Kailiūnaitė); nominacijoje „Už darbą su senjorais“ nugalėjo Regina Tučkienė (nominuotos Rasa Lukošienė ir Diana Kietienė); nominacijoje „Už darbą su neįgaliaisiais“ nugalėjo Asta Vyšniauskienė (taip pat nominuotos Virmanta Kvedarienė ir Giedra Kaminskienė); nominacijoje „Už darbą su šeimomis“ nugalėjo Jolita Romualda Račkaitienė (nominuotos taip pat Angelina Beruta Keturakienė ir Dovilė Pravilionienė); nominacijoje „Už darbą su bendruomene“ laimėjo Zita Simanavičienė (nominuoti Egidijus Petryla ir Rima Petrošienė); nominacijoje „Už darbą su patiriančiais krizę“ nugalėjo Kęstutis Žickis (taip pat nominuoti Natalija Zablockienė ir Vigantas Norvidas).

Daugiau nuotraukų rasite  Facebook paskyroje.

 

Šaltinis:

http://www.socmin.lt/lt/naujienos/pranesimai-spaudai/ministre-a.-pabedinskiene-tzf4.html

 

Socialinės apsaugos ir darbo monisterijos ir

LVTPS informacija

Komentarai išjungti.