MOTERŲ SEMINARAS–KONFERENCIJA

MOTERŲ SEMINARAS–KONFERENCIJA

moteru_renginysMetams baigiantis,  gruodžio 18 dieną, Lietuvos valstybės tarnautojų profesinės sąjungos atstovės rinkosi į Moterų konferenciją.
Konferencijos darbotvarkėje – du klausimai: Moterų komiteto bei  pirmininkės rinkimai ir  žolininkės A.Karaliūnaitės paskaita.
Apsvarsčius ir priėmus naują LVTPS Moterų komiteto reglamentą, vyko rinkimai. Išrinktas naujas Lietuvos valstybės tarnautojų profesinės sąjungos Moterų komitetas, jame dirbs septyni nariai: Dovilė Lauciūtė – Šiaulių miesto savivaldybės tarnautojų profesinė sąjunga, Aušra Šalaviejūtė – Vilniaus miesto socialinės paramos centro profesinė sąjunga,  Rasa Šidlauskaitė – Lietuvos Respublikos valstybinės mokesčių inspekcijos profesinė sąjunga, Eglė Kudirkaitė – Mokslo ir enciklopedijų instituto profesinė sąjunga, Birutė Valiukevičienė – Marijampolės socialinės pagalbos centro darbuotojų profesinė sąjunga, Vaiva Jefremovienė – Visagino miesto savivaldybės administracijos darbuotojų profesinė sąjunga ir Sigutė Jucytė – Mažeikių  rajono savivaldybės darbuotojų profesinė sąjunga. Pirmininke išrinkta Dovilė Lauciūtė, buvusi ilgametė Jaunimo centro pirmininkė. Komiteto struktūroje nauja, kad pirmininkės pavaduotoja renkama metams, rotacijos principu. Energingoji Adelė Karaliūnaitė skaitė paskaitą „Moters sveikata ir žolelės“. Apibūdino septynis moters pojūčius, galimybę juos sustiprinti vaistinėmis žolėmis, papasakojo kaip elgtis ir jaustis laiminga. Lektorė ne tik barė moteris už psichologinį ir fizinį savęs netausojimą, bet ir patarė kaip išlikti žaviomis, mylinčiomis ir moteriškomis.

Komentarai išjungti.