VAIKAI DĖKOJA UŽ JŪSŲ GERUMĄ!

VAIKAI DĖKOJA UŽ JŪSŲ GERUMĄ!

Asociacija „LPSK Jaunimas“ surengė gerumo akciją – „Ištiesk man ranką – padėk pakilti“, skirtą pagelbėti šeimoms, gyvenančioms žemiau skurdo ribos.

Vaikai tokiose šeimose kenčia nepriteklių, todėl profesinių sąjungų jaunimas nutarė suburti bendraminčius ir prisidėti prie vaikų gerovės.
Kasmetės akcijos „Ištiesk man ranką – padėk pakilti” metu – vasarį ir kovą, Vilniuje buvo renkami rūbai, avalynė, kanceliarinės prekės, žaislai. Jie išdalinti nepasiturinčioms šeimoms Paberžės seniūnijoje, Eitminiškių vidurinės mokyklos Eitminiškių ir Sužionių skyriuose.
 
Akcijos sumanytojai ir rengėjai džiaugiasi, kad į kvietimą padėti vaikams, atsiliepė labai daug žmonių, todėl dovanos vaikams plaukė ne tik vasario (taip buvo sumanyta), bet ir kovo mėnesį. Mūsų nuoširdumas ir neabejingumas rodo, kad ne visada reikia atlikti didelius žygdarbius, kartais užtenka ir mažų, pačių paprasčiausių darbų. Svarbu, kad darbas, kurį darai, būtų iš širdies…
 
Vaikai ir akcijos organizatoriai nuoširdžiai dėkoja padėjusiems platinti informaciją, visiems prisidėjusiems ir pasidalinusiems savo daiktais su šiuo metu sunkiau gyvenančiais.
 
 

 

 

Ačiū už Jūsų gerumą!

 
 
pagarbiai,
asociacija „LPSK Jaunimas“

www.lpj.lt

 
 
 

Komentarai išjungti.