PROFESINĖS SĄJUNGOS: UŽ DEMOKRATIJĄ

PROFESINĖS SĄJUNGOS: UŽ DEMOKRATIJĄ

2011m. sausio 7d. 11.30, Lietuvos profesinių sąjungų konfederacija surengs piketą prie Vilniaus miesto savivaldybės (Konstitucijos pr. 3, Vilnius).
Sunku suvokti, kad gyvenant demokratinėje, drąsios šalies įvaizdį kuriančioje valstybėje, dedasi tokie dalykai. Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijai, antrą kartą, pažeidžiant LR Konstituciją, neleidžiama rengti mitingo: 2010m. rugsėjo 29-osios mitingas uždraustas nemotyvuojant, o šių metų sausio 16-osios protesto akcijos surengti neleista, prisidengiant Sausio 13-osios renginiais ir tuo, kad prie LR Vyriausybės negalima mitinguoti dėl to, jog ten neva nebesutelpa 3000 žmonių.
 
Profesinių sąjungų netenkina arogantiškas Vilniaus miesto valdininkų elgesys, kuriuo jie demonstruoja valią leisti ar neleisti taikų savo šalies piliečių susiėjimą. Visame civilizuotame pasaulyje užtenka pranešti, kad renginys vyks, o ne laukti leidimo.
Norime paaiškinti miesto vadovams, kad organizuojame ne dainų šventę ar masinį apsipirkimą, o ketiname išsakyti Lietuvos žmonių nuomonę, nes kiti būdai tartis – beprasmiai.  
Penktadienio piketas – žingsnis link kitų protesto akcijų, kuriomis valdžiai priminsime, jog miesto gatvės ir aikštės priklauso žmonėms, o jie yra prisiekę tiems žmonėms tarnauti.
 
 
 
Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos
informacija
www.lpsk.lt

Komentarai išjungti.