BAIGIAMOJOJE PROJEKTO KONFERENCIJOJE RYGOJE APTARTI REZULTATAI

BAIGIAMOJOJE PROJEKTO KONFERENCIJOJE RYGOJE APTARTI REZULTATAI

Spalio 19-20 dienomis Rygoje surengta baigiamoji projekto konferencija „Saugos ir sveikatos raida per socialinį dialogą Baltijos šalių viešajame sektoriuje“. Lietuvai šioje konferencijoje atstovavo tik 6 profsąjungos nariai bei Lietuvos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovė.
Renginyje dalyvavo Estijos ir Latvijos atstovai bei darbdaviai ir profesinių sąjungų atstovai iš Suomijos, jų patirtis ir geranoriškas bendradarbiavimas mus nuteikė labai pozityviai ir teikė daug vilčių, kad ir mes kada nors šioje srityje pasieksime gerų poslinkių, kaip ir mūsų kolegos iš Suomijos.
Visų trijų Baltijos šalių atstovai pateikė pranešimus, kuriuose gvildeno esamą padėtį saugos ir sveikatos srityje, kėlė problemas ir numatė tolesnes darbo gaires šioje srityje.

Na o Ryga mus pasitiko – žavinga: pasipuošusi gelsvai rusvais spalvų tonais, šilta, alsuojanti rudenišku didmiesčiu. Puikūs mediniai namai, nuostabiai derantys su prabangia senovine renesanso ar baroko architektūralabiausia primenančia skandinaviškus miestus.

Gaila, kad tiek mažai teko pasisvečiuoti Rygoje, gaila, kad projektas su kolegomis iš Latvijos ir Estijos, kuris tęsėsi tik vienerius metus, jau baigėsi.

 

Irena Petraitienė
LVTPS pirmininkė
 

Komentarai išjungti.