S. Skvernelis: valstybės tarnybos pertvarka gali tapti ne mažesniu iššūkiu nei urėdijų reforma

S. Skvernelis: valstybės tarnybos pertvarka gali tapti ne mažesniu iššūkiu nei urėdijų reforma

Rudenį žadama inicijuoti valstybės tarnybos pertvarka gali tapti ne mažesniu iššūkiu nei urėdijų reforma, sukėlusi daug ginčų ir įtampų, sako premjeras Saulius Skvernelis.

Interviu „Verslo žinioms“ Vyriausybės vadovas teigė, kad rudenį Seimui bus pateiktas naujos redakcijos Valstybės tarnybos įstatymo projektas, „kuris nustatys kitokius, efektyvesnius, šios tikrai sudėtingos sistemos veiklos principus“. „Tarkim, bus numatytas projektinis valdymas ir valstybės tarnautojų skatinimas pagal tai, ar pasiekti tikslai ir ar įgyvendintas projektas“,- sakė S. Skvernelis. „Aštrių diskusijų ir frakcijoje, ir su koalicijos partneriais, ir Vyriausybėje, ir, be abejo, Seime sulauks daug kitų klausimų. Tas pats valstybės tarnybos optimizavimas ir efektyvinimas. Žodžiu, pagarsėjusį urėdijų iššūkį politiškai šiaip taip gebėjome įveikti, bet iššūkių toli gražu nesumažėjo. Jų tikrai dar liko daug“,- svarstė ministras pirmininkas.

Valstiečių ir žaliųjų sąjungos deleguotas Vyriausybės vadovas tuo pačiu vylėsi, jog koalicijos partneriams socialdemokratams svarstant koalicijos ateitį, „sveikas protas nugalės ir rudens sesijos pabaigoje dirbs ši Vyriausybė ir ši valdančioji koalicija“.

 

BNS

Skaitykite daugiau:

http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/s-skvernelis-valstybes-tarnybos-pertvarka-gali-tapti-ne-mazesniu-issukiu-nei-urediju-reforma.d?id=75378553

Komentarai išjungti.