LIETUVOS VALSTYBĖS TARNAUTOJŲ, BIUDŽETINIŲ IR VIEŠŲJŲ ĮSTAIGŲ DARBUOTOJŲ PROFESINĖS SĄJUNGOS MOTERŲ KOMITETO SEMINARAS „STRESAS DARBE“

LIETUVOS VALSTYBĖS TARNAUTOJŲ, BIUDŽETINIŲ IR VIEŠŲJŲ ĮSTAIGŲ DARBUOTOJŲ PROFESINĖS SĄJUNGOS MOTERŲ KOMITETO SEMINARAS „STRESAS DARBE“

Š.m. gegužės 16 d. Vilniuje įvyko Lietuvos valstybės tarnautojų, biudžetinių ir viešųjų įstaigų darbuotojų profesinės sąjungos Moterų komiteto seminaras „Stresas darbe“. Seminaro dalyves pasveikino LVTPS pirmininkė Irena Petraitienė bei Moterų komiteto pirmininkė Dovilė Lauciūtė.

Seminarą vedė bei diskusijoms vadovavo doc. dr. Tomas Butvilas. Susirinkusių dalyvių skaičius buvo tikrai didelis ir tai tik parodė, kad seminaro tema – aktuali.
Lektorius tarsi retoriškai seminarą pradėjo klausimu „Kur patiriame didžiausią stresą?“. Vadovaudamasis moksliniais tyrimais bei statistika, įrodė, kad visgi didžiausią stresą patiriame darbe dėl tam tikrų socialinių garantijų neužtikrintumo, ekonominės situacijos, kolegų tarpusavio santykių. Patiriamas darbe stresas, skirtingose šalyse – skirtingas. Kaip pavyzdys, paminėtos Skandinavijos šalys, kuriose, netekus darbo, valstybė ilgą laiką (nuo 6 mėn. iki 4 metų) garantuoja turėtą atlyginimą arba didžiąją jo dalį, kol asmuo susiras kitą darbą.
 
Po teorinės seminaro dalies vyko diskusijos, moterys dalijosi patirtimi iš savo darboviečių, buvo aptariama kaip reiktų mažinti stresą, patiriamą darbe.
Vėliau visoms seminaro dalyvėms surengta ekskursija į Valdovus rūmus, kurios metu lydėjo tik geros emocijos!

 
 
LVTPS informacija

Komentarai išjungti.