VASARA PRADĖTA SĄSKRYDŽIU

VASARA PRADĖTA SĄSKRYDŽIU

Š.m. birželio 2–3 dienomis Karklėje, moksleivių poilsiavietėje „Žilvitis“ vyko 11-asis Lietuvos valstybės tarnautojų, biudžetinių ir viešųjų įstaigų darbuotojų profesinės sąjungos sąskrydis.

Sąskrydžio atidaryme ir meniniame dalyvių prisistatyme dalyvavo didelis būrys profsąjungininkų su šeimomis ir draugais. Sąjungos vėliavą pakelti patikėta gausiausiai į sąskrydį atvykusiems Alytaus miesto savivaldybės administracijos profesinės sąjungos atstovams.
Nors renginio atidarymo metu oras dalyvių nelepino, bet prieš sportines varžybas lietaus debesys išsisklaidė ir išlindo ilgai laukta saulė. Pačios azartiškiausios kovos vyko traukiant virvę: ją atskirai traukė moterys, vyrai ir vaikai. Vyko stipriausio vyro, kvadrato bei kitos rungtys. Visi komandų dalyviai apdovanoti.
Vakare sąskrydžio dalyviai rinkosi į klubą pasilinksminti, padainuoti, pašokti. Didelį siurprizą pateikė Klaipėdos teritorinės muitinės darbuotojų profesinės sąjungos atstovai, pristatydami humoro grupę „Daug mergikių ir du varpeliai“. Netilo plojimai ir prašymai pakartoti pasirodymą.
Vėlų vakarą ant Baltijos jūros kranto suliepsnojo laužas, danguje pražydo įvairiaspalviai fejerverkų žiedai.
Kitą dieną vyko vaikų piešinių konkursas, sąskrydžio uždarymas. Linkėdami geros nuotaikos gražių ir turiningų atostogų, sąskrydžio dalyviai skirstėsi žadėdami būtinai į Karklę sugrįžti ir kitais metais.

LVTPS informacija

Komentarai išjungti.