SUSITIKIMAS SU SEIMO NARĖMIS

SUSITIKIMAS SU SEIMO NARĖMIS

2013 m. birželio 11 d. LR Seime įvyko susitikimas su Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininke Kristina Miškiniene, Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto pirmininko pavaduotoja Milda Petrauskiene.

Susitikime dalyvavo Lietuvos valstybės tarnautojų, biudžetinių ir viešųjų įstaigų darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkė Irena Petraitienė, šios profesinės sąjungos valdybos narė Asta Pečiulienė, profesinės sąjungos nariai Viktoras Vieversys, Olga Volkonovska, Rūta Sobolevska. Susitikimo metu aptarti socialinį darbą dirbančiųjų ir socialinių išmokų specialistų darbo apmokėjimo ir darbo sąlygų gerinimo klausimai, kalbėta apie savivaldybių vaidmenį priimant sprendimus dėl socialinės paramos skyrimo, diskutuota bei pateiktos pastabos dėl Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymo projekto.
Susitikimo metu atkreiptas dėmesys į socialinio dialogo raidos ir plėtojimo svarbą, gerinant darbuotojų darbo apmokėjimą ir darbo sąlygas Lietuvos savivaldybėse.

 
LVTPS informacija

Komentarai išjungti.