VIEŠOJO ADMINISTRAVIMO MODERNIZAVIMAS

VIEŠOJO ADMINISTRAVIMO MODERNIZAVIMAS

Š. m. gegužės 8 dieną Mažeikių rajono savivaldybės darbuotojų profesinė sąjungos komiteto narė Sigutė Jucytė dalyvavo Europos visuomeninių paslaugų profesinių sąjungų federacijos (EPSU) organizuotame projekto „Viešojo administravimo modernizavimas: socialinio dialogo ir kolektyvinių derybų reikšmė“ seminare Briuselyje (Belgija).

 

Šio EPSU projekto pirmame susitikime, kuriame buvo aptariama viešojo administravimo modernizavimo tema, dalyvavo dvidešimt penki dalyviai iš 14 šalių, tokių kaip Estija, Suomija, Švedija, Danija, Belgija, Austrija, Nyderlandai, Ispanija, Italija, Prancūzija, Rumunija, Bulgarija, Čekija ir Lietuva. Kaip projekto dalyviai susitikime dalyvavo Europos socialinės observatorijos (OSE) mokslininkai, kurie atliko mokslinius tyrimus ir pateikė išsamią informaciją. Taip pat dalį klausimų pristatė EPSU atstovai.

Diskusijose buvo iškelti klausimai į kuriuos atsakė pranešėjai (OSE) arba EPSU atstovai, kiti atsakymai išryškėjo konferencijos dalyviams dalijantis patirtimi ar išsakant savo nuomonę.


Daugiau informacijos: http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:cVpxYDblvcsJ:www.epsu.org

 

Mažeikių rajono savivaldybės darbuotojų profesinė sąjungos komiteto  narė Sigutė Jucytė

Komentarai išjungti.