BALTIJOS ŠALIŲ VIEŠOJO SEKTORIAUS DARBUOTOJŲ SAUGOS IR SVEIKATOS RAIDA PER SOCIALINĮ DIALOGĄ

BALTIJOS ŠALIŲ VIEŠOJO SEKTORIAUS DARBUOTOJŲ SAUGOS IR SVEIKATOS RAIDA PER SOCIALINĮ DIALOGĄ

Š.m. vasario 24–25 dienomis Vilniuje, viešbutyje „Karolina“ įvyko Lietuvos valstybės tarnautojų, biudžetinių ir viešųjų įstaigų darbuotojų profesinės sąjungos seminaras „Darbuotojų saugos ir sveikatos raida per socialinį dialogą Baltijos šalių viešajame sektoriuje.“

Tai pirmasis seminaras projekto, finansuojamo Europos Komisijos, kuriame dalyvauja giminingos Latvijos, Estijos ir Lietuvos profesinės sąjungos. Į seminarą pakviesti atstovai iš savivaldybių bei socialinių įstaigų darbuotojų profesinių sąjungų.
Seminaro metu informaciją apie darbuotojų saugą ir sveikatą Lietuvoje, problemas, susijusias su šia sritimi, pateikė LR darbo inspekcijos atstovas Arūnas Lupeika.

Darbuotojų saugos ir sveikatos Danijos viešojo sektoriaus patirtimi dalijosi kolegos iš Danijos valstybės tarnautojų profesinės sąjungos: pirmininkės pavaduotoja Rita Claumarch Bundgaard ir darbdavių organizacijos SKAT atstovas Hans Henrik Floee.
Daug dėmesio svečiai skyrė darbuotojų saugos ir sveikatos klausimams, kurie įtvirtinti kolektyvinėse sutartyse bei vykstančioms deryboms. Vyko diskusijos.
Antrą seminaro dieną dalyviai mokėsi bendravimo meno, dalykinės komunikacijos.

 

LVTPS informacija

Komentarai išjungti.