PROFESINIŲ SĄJUNGŲ DABARTIS IR ATEITIS LIETUVOJE

PROFESINIŲ SĄJUNGŲ DABARTIS IR ATEITIS LIETUVOJE

Š.m. sausio 20 d. Lietuvos valstybės tarnautojų, biudžetinių ir viešųjų įstaigų darbuotojų profesinės sąjungos jaunimas rinkosi į Vilniuje vykusį LVTPS Jaunimo centro organizuotą seminarą–konferenciją „Profesinių sąjungų dabartis ir ateitis Lietuvoje“.

Nors oras ir žiemiškas, tačiau jaunimo tai neišgąsdino, atvyko jaunimo atstovai iš Palangos, Mažeikių.
Lietuvos valstybės tarnautojų, biudžetinių ir viešųjų įstaigų darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkė Irena Petraitienė papasakojo, kaip buvo kuriamos profesinės sąjungos nepriklausomoje Lietuvoje, apie jų nuveiktus darbus, pasiekimus ir nesėkmes, kokie iššūkiai profesinių sąjungų laukia ateityje.
Su dideliu susidomėjimu jaunimas klausėsi LR Seimo nario Algirdo Syso pasisakymo apie Lietuvos socialinę–ekonominę padėtį.
Individualius darbo santykius (darbo sutartys, priėmimas ir atleidimas iš darbo, atleidimas iš darbo, vykstant reorganizacijai ir kt. klausimus) analizavo LPSK teisininkė Jolanta Cinaitienė.
Apie praeitais metais įkurtą EPSU jaunimo tinklo veiklos pradžią informaciją pateikė LVTPS pirmininkės pavaduotoja Rasa Šidlauskaitė.
Seminaro metu vyko diskusijos, pateikti klausimai pernešėjams.
Konferencijos metu išrinkti jaunimo atstovai į laisvas LVTPS Jaunimo centro tarybos vietas.
Jais tapo: Rasa Šidlauskaitė – Lietuvos Respublikos valstybinės mokesčių inspekcijos darbuotojų profesinė sąjunga, Beata Milaknytė – Panevėžio miesto savivaldybės darbuotojų profesinė sąjunga bei Daivaras Radzevičius – Alytaus miesto savivaldybės administracijos profesinė sąjunga.

 

LVTPS informacija

Komentarai išjungti.