PREMJERE, NORĖTI NEDRAUDŽIAMA

PREMJERE, NORĖTI NEDRAUDŽIAMA

LPSK_PLietuvos profesinių sąjungų konfederacija kategoriškai atsiriboja nuo pastarosiomis dienomis Vyriausybės  vadovų viešojoje erdvėje pateiktos informacijos, esą profesinės sąjungos iš principo sutiko su lankstesnių darbo santykių įteisinimu krizės metu.

Pasak Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos pirmininko A.Černiausko, susitikimo metu galiojančio DK pakeitimai, kurie sudarytų  galimybę sustabdyti augančią bedarbystę, palengvintų bedarbių įdarbinimą,  buvo tik aptarti, tačiau galutinio susitarimo nepasiekta.

Mums kelia susirūpinimą, kad LR vyriausybė bei darbdaviai, prisidengę noru suvaldyti augančią bedarbystę, siekia liberalizuoti Darbo kodeksą ir taip pabloginti dabar dirbančiųjų padėtį, nepadedant bedarbiams. Atleidimas „nors ir rytoj“  nenurodant priežasties, LPSK nuomone, tikrai nesumažins bedarbystės. 

Lietuvos profesinių sąjungų konfederacija niekada neužmirš pagrindinės savo pareigos ginti darbuotojo teises ir neleis dirbančiojo paversti vergu liberalizuojant LR darbo kodeksą.

Lietuvos profesinių sąjungų konfederacija

Komentarai išjungti.