LVTPS GRETAS PAPILDĖ DIDELIS BŪRYS VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DARBUOTOJŲ

LVTPS GRETAS PAPILDĖ DIDELIS BŪRYS VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DARBUOTOJŲ

Gruodžio mėnesio viduryje Vilniaus miesto savivaldybėje įvyko Lietuvos valstybės tarnautojų ir biudžetinių įstaigų darbuotojų profesinės sąjungos  bei Vilniaus miesto savivaldybės  mero pavaduotojo Jaroslav Kaminski susitikimas.

Susitikimo metu profesinės sąjungos pirmininkė Irena Petraitienė informavo, kad nuo šiol LVTPS sudėtyje ir veikloje dalyvaus nemažas būrys  (89 žmonės) Vilniaus miesto savivaldybės Socialinių reikalų ir sveikatos departamento Socialinių išmokų skyriaus profesinės sąjungos narių.  
Susitikimo metu atkreiptas dėmesys į tai, kad tik šios kadencijos politikai išsprendė ilgai trukusią problemą ir įtraukė socialinių išmokų skyrių į savivaldybės struktūrą. Aptartos Socialinių išmokų skyriaus darbuotojų perspektyvos dėl darbo užmokesčio didinimo bei socialinių garantijų kitiems metams. Mero pavaduotojas J. Kaminski patikino, kad klausimas dėl darbo užmokesčio Socialinių išmokų skyriaus darbuotojams didinimo jau kurį laiką sprendžiamas ir dedamos visos pastangos teigiamam šio klausimo sprendimui užtikrinti.
Šio skyriaus darbuotojai  artėjančių švenčių proga galės pasidžiaugti ženkliai padidėjusiu darbo užmokesčiu. Susitikimo metu aptartos tolimesnio bendradarbiavimo su savivaldybės administracija perspektyvos.

 
 
Inga Grinevič
Vilniaus miesto savivaldybės
Socialinių išmokų skyriaus
profesinės sąjungos pirmininkė

Komentarai išjungti.