SOCIALINIAMS DARBUOTOJAMS PAGALIAU PADIDĖJO ATLYGINIMAI

SOCIALINIAMS DARBUOTOJAMS PAGALIAU PADIDĖJO ATLYGINIMAI

Klaipėdos socialinės apsaugos srities darbuotojai gali kuriam laikui spintose paslėpti protestui prieš mažas algas skirtus juodos spalvos drabužius – jau už sausį daugelis jų gaus vidutiniškai 10 proc., arba apie 100 litų, didesnį atlyginimą, rašo „Vakarų ekspresas“.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija (SADM) tikina, kad šių specialistų algas savivaldybės galėjo didinti ir praėjusiais metais, tačiau savivaldybės, pasak ministerijos pranešimo spaudai, "nepanaudodavo visų socialinės paramos administravimui skiriamų 4 proc., taip pat iš šių lėšų neskyrė socialiniams darbuotojams ir jų padėjėjams priedų, nors tai 2011 metais irgi galėjo daryti, bei grąžindavo didžiąją dalį lėšų į biudžetą kaip nepanaudotas". Taip buvo ir Klaipėdoje.
Ministerija paskelbė, kad savivaldybės šiemet turi galimybę socialiniams darbuotojams darbo užmokestį padidinti net 10 proc. Tam iš valstybės biudžeto bus skirta 19 mln. litų.
Pasak Klaipėdos miesto socialinės paramos centro vadovės Dianos Stankaitienės, situacija Klaipėdoje yra pasiekusi tokį lygį, kad nemaža dalis socialinių darbuotojų gauna ir socialines pašalpas, todėl ministerijos sprendimas bent kiek padidinti atlyginimus juos labai nudžiugino.

ELTA

Komentarai išjungti.