TEIGIAMI SOCIALINĖS PARTNERYSTĖS REZULTATAI

TEIGIAMI SOCIALINĖS PARTNERYSTĖS REZULTATAI

Galime pasidžiaugti, kad glaudaus profesinių sąjungų bendradarbiavimo su Muitinės departamentu rezultatas – nuo 132 litų iki 360 litų didėjanti kompensacija Lietuvos Respublikos muitinės postų pareigūnams, pagal tarnybos pobūdį važiuojantiems tarnybiniais tikslais keleiviniu ar asmeniniu transportu ar vykstančių į tarnybos vietą  ir grįžtantiems iš jos, važiavimo išlaidos.

Šios iniciatyvos autoriai – Klaipėdos teritorinės muitinės darbuotojų profesinė sąjunga. Iniciatyvai pritarė kolegos iš Muitinės darbuotojų regiono profesinės sąjungos bei Lietuvos valstybės tarnautojų, biudžetinių ir viešųjų įstaigų darbuotojų profesinė sąjunga.
 
Praeitais metais profesinių sąjungų atstovai ne kartą lankėsi, stebėjo ir dalyvavo Muitinės departamento sudarytos darbo grupės, sprendžiančios šią problemą, posėdžiuose.
 
Susitikimai ir diskusijos nenuėjo veltui – 2013 m. sausio 25 d., Lietuvos Respublikos finansų ministras pasirašė įsakymą Nr. 1K-033 (redakcija) „Dėl Lietuvos Respublikos muitinės postų pareigūnų, pagal tarnybos pobūdį važinėjančių tarnybiniais tikslais keleiviniu ar asmeniniu transportu, taip pat vykstančių į tarnybos vietą  ir iš jos važiavimo išlaidų, išskyrus taksi kompensavimo taisykles“.
 

 
LVTPS informacija

Komentarai išjungti.