SUSITIKIMAS SU FINANSŲ MINISTRU

SUSITIKIMAS SU FINANSŲ MINISTRU

Balandžio 16 d. Lietuvos valstybės tarnautojų, biudžetinių ir viešųjų įstaigų darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkės pavaduotojai Rima Kisielienė ir Gemas Durneika, kartu su LPSK pirmininku Artūru Černiausku bei Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacijos pirmininke Loreta Soščekiene ir jos pavaduotoju Robertu Pranckūnu, dalyvavo susitikime su Finansų ministru Rimantu Šadžiumi.

Susitikimo metu aptartas labai svarbus visiems valstybės tarnautojams pareiginės algos bazinio dydžio, o biudžetinio sektoriaus darbuotojams – bazinės mėnesio algos atstatymo klausimas.
(Primename, kad nuo 2009 metų, valstybės tarnautojams bazinis dydis buvo mažinamas du kartus, tad šiuo metu siekia 450 litų.
Be to, sumažinti darbo užmokesčio koeficientai ir priedai už kvalifikacijos klases. Biudžetinio sektoriaus darbuotojams, bazinė mėnesio alga per tą patį laikotarpį sumažinta nuo 128 iki 122 litų).
 
LR finansų ministras informavo, kad šiuo metu renkama ir analizuojama informacija, o kai tik Finansų ministerija turės konkrečius duomenis, bus tariamasi konkrečiau.

 
 
LVTPS informacija

Komentarai išjungti.