LPSK TARYBOS POSĖDIS

LPSK TARYBOS POSĖDIS

2013 m. balandžio 15 d. surengtas Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos tarybos posėdis.

Posėdyje dalyvavo Algirdas Butkevičius LR Ministras Pirmininkas ir LR Vyriausybės atstovai: Algimanta Pabedinskienė, LR socialinės apsaugos ir darbo ministrė; Rimantas Šadžius, LR finansų ministras; Audrius Bitinas, Socialinės apsaugos ir darbo viceministras. Aptartas Vyriausybės veiklos prioritetų įgyvendinimas skatinant ekonomikos augimą ir užimtumą, atsakyta į  gausius LPSK tarybos dalyvių klausimus.
 
Posėdžio metu vyko diskusijos dėl LPSK veiklos prioritetų: narystės tendencijų ir priežasčių. Savo patirtimi dalijosi ir požiūrį šiuo klausimu išsakė: Irena Petraitienė, Lietuvos valstybės tarnautojų, biudžetinių ir viešųjų įstaigų darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkė; Vilius Ligeika, Lietuvos geležinkelininkų profsąjungų federacijos pirmininkas; Juozas Neverauskas, Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos pirmininkas; Romas Turonis, Lietuvos švietimo profesinių sąjungų pirmininko pavaduotojas, mokymų vadovas.
 
Pritarta LPSK tarybos rezoliucijoms dėl darbo užmokesčio reguliavimo ir užimtumo didinimo. Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos pirmininkas Juozas Neverauskas darsyk pristatė peticiją „VANDUO yra žmogau teisė“, paragino ją pasirašyti to dar nepadariusius bei skleisti informaciją, kad būtų surinkta kuo daugiau parašų.
 

Nuotraukos:
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.507216035980636.1073741827.153500544685522&type=1

 
 
 
LPSK informacija
www.lpsk.lt

Komentarai išjungti.