Valstybės tarnybos pertvarka. Ar netvarka?

Valstybės tarnybos pertvarka. Ar netvarka?

Pertvarka valstybės tarnyboje skverbiasi į visas institucijas. Neaplenkė ji ir Lietuvos muitinės departamento. Nenustebinsiu – atlyginimai muitinės sistemoje nedideli – darbas atsakingas, sunkus, bet mūsų valdžios vyrai nutarė, kad ir čia reikia keisti nusistovėjusią tvarką.

 

Šių metų balandžio 6 dieną surengtas Muitinės departamento prie Lietuvos respublikos finansų ministerijos ir profesinių sąjungų atstovų susitikimas konsultuotis dėl biudžetinės apskaitos ir personalo administravimo funkcijų konsolidavimo.

Muitinės pareigūnams atstovavo Lietuvos valstybės tarnautojų, biudžetinių ir viešųjų įstaigų darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkė Irena Petraitienė ir valdybos narys Darius Nagelis bei Muitinės darbuotojų profesinės sąjungos atstovai.

Susitikimo metu, 2018 m. vasario 27 d. aptarta Biudžetinės apskaitos ir personalo administravimo funkcijų konsolidavimo protokolinių sprendimų įvykdymo tvarka, aptartos darbuotojų atrankos komisijos kandidatūros, atleidimo kriterijai, pasiūlymų užimti kitas pareigas  tvarka.  

 

Irena Petraitienė

LVTPS pirmininkė

Komentarai išjungti.