EPSU SUVAŽIAVIMAS

EPSU SUVAŽIAVIMAS

Europos Viešųjų paslaugų federacija (EPSU), didžiausia Europos profesinių sąjungų federacija priklausanti Europos profesinių sąjungų konfederacijai, rengia devintąjį suvažiavimą Tulūzoje, Prancūzijoje gegužės 20-23 dienomis.

Suvažiavime bus svarstomos ir priimtos veiklos kryptys skatinti kokybiškas viešąsias paslaugas, stiprinti viešųjų paslaugų darbuotojų teises ir kovoti už pokyčius taupymo politikoje, kur buvo daromas didžiausias spaudimas krizės metu viešųjų paslaugų darbuotojams daugelyje Europos šalių.
 
EPSU suvažiavime susirinko daugiau nei 500 profesinių sąjungų narių iš 46 valstybių. Šiame 9-ąjame suvažiavime įvyks vadovybės kaita, nes EPSU pirmininkė Anne Marie Perret ir generalinė sekretorė Carola Fischbach-Pyttel išeina į pensiją. Bus renkama nauja valdančioji komanda. Kandidatė į prezidentus – Annelie Nordstrom (iš Švedijos komunalininko) ir kandidatas į generalinius sekretorius – Jan Willem Goudriaan (EPSU generalinės sekretorės pavaduotojas).
 
Tai pirmasis EPSU suvažiavimas vykstantis po didelių pokyčių 2009 m. kai EPSU narėmis tapo visos Europos valstybės įskaitant Rusiją ir Vidurio Aziją, todėl tai labiausiai atstovaujama viešojo sektoriaus profsąjunga Europos lygiu .
 
Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacija ir Lietuvos valstybės tarnautojų, biudžetinių ir viešųjų įstaigų darbuotojų profesinė sąjunga yra EPSU narės. 9-ajame suvažiavime dalyvauja LPPSF pirmininkas Juozas Neverauskas ir LVTPS pirmininkė Irena Petraitienė.

 
 
LPPSF ir LVTPS informacija

Komentarai išjungti.