Įkurtas LVTPS jaunimo centras

Įkurtas LVTPS jaunimo centras

Balandžio 5 dieną, Lietuvos valstybės tarnautojų, biudžetinių ir viešųjų įstaigų darbuotojų profesinės sąjungos (LVTPS)  jaunimas susirinko į pirmąją konferenciją, kurioje įkūrė LVTPS jaunimo centrą.

Steigiamajame susirinkime dalyvavo jauni, iniciatyvūs žmonės, dirbantys valstybiniame ir viešajame sektoriuje.

Konferencijos metu buvo patvirtintas LVTPS jaunimo centro reglamentas ir išrinkta Taryba. Jaunimo centro Tarybos nariais buvo išrinkti Kęstutis iš Šiaulių, Kristina iš Rokiškio, Dovydas iš Utenos, Simona ir Vilija iš Vilniaus. LVTPS jaunimo centro Tarybos nariai pirmininke išrinko Jaunimo reikalų departamento prie socialinės apsaugos ir darbo ministerijos valstybės tarnautojų profesinės sąjungos atstovę Viliją Milčiūtę.

Jaunimo renginyje dalyvavo LPSK pirmininkė Inga Ruginienė ir LPSK jaunimo centro pirmininkės pavaduotojas Daniel Tučkovskij.

Lietuvos valstybės tarnautojų, biudžetinių ir viešųjų įstaigų darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkė Irena Petraitienė apžvelgė Lietuvos, Europos ir  pasauliniu lygmeniu veikiančių profesinių sąjungų struktūrą bei veiklą, pristatė 2024 metų Nacionalinės kolektyvinės sutarties nuostatas, papildomas socialines garantijas, galiojančias profesinės sąjungos nariams.

Konferencijos metu, Valstybinės darbo inspekcijos Psichologinio smurto darbe prevencijos skyriaus vyriausiasis inspektorius Edvardas Kviatkauskas pasidalino patirtimi ir supažindino apie psichologinį smurtą darbe ir jo prevenciją.

Komentarai išjungti.