KARKLĖJE SURENGTAS PROFESINĖS SĄJUNGOS SĄSKRYDIS

KARKLĖJE SURENGTAS PROFESINĖS SĄJUNGOS SĄSKRYDIS

Vasaros pradžioje, Karklėje šurmuliavo XII-asis Lietuvos valstybės tarnautojų, biudžetinių ir viešųjų įstaigų darbuotojų profesinės sąjungos sąskrydis.

Kaip ir kiekvienais metais, šiais metais, vyko meninis dalyvių prisistatymas. LVTPS vėliavą buvo pakviesti pakelti gausiausia sąskrydyje dalyvaujanti – Vilniaus m. socialinės paramos centro komanda. Vyko sportinės žaidynės, kuriose viena iš tradicinių rungčių – virvės traukimas.
 
Pralaimėjusių nebuvo. Vakare visi rinkosi į klubą, į koncertą, kurio svečiai buvo Mama Rock n Roll ir Verka Serdiučka (Klaipėdos teritorinės muitinės darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkė Virginija Gražinienė ir profesinės sąjungos narys Kazys Augutis).
 
Ilgai sukosi poros, netilo dainos klube ir prie liepsnojančio laužo, o dangų nudažė įvairiaspalviai fejerverkai.
 
Sekmadienio rytas išaušo saulėtas ir šiltas. Vaikai dalyvavo piešinių konkurse, o tėveliai mėgavosi Baltijos jūros vandens ir saulės teikiamais malonumais. Tačiau atėjo laikas sąskrydžio uždarymui ir vėliavos nuleidimui. Linkėdami vieni kitiems gražios vasaros ir susitikti kitais metais, autobusai pajudėjo namų link.

 

 
 
LVTPS informacija
 


Komentarai išjungti.