MOTERYS VADOVĖS – DARBO IR LAISVALAIKIO DERINIMO BALANSAS BALTIJOS JŪROS REGIONE

MOTERYS VADOVĖS – DARBO IR LAISVALAIKIO DERINIMO BALANSAS BALTIJOS JŪROS REGIONE

Besibaigiant vasarai, rugpjūčio 22 dieną, Vokietijos Meklenburgo Priešakinės Pomeranijos federacinės žemės, Lenkijos Vakarų Pomeranijos regiono ir Lietuvos profesinių sąjungų moterys rinkosi  Vilniuje į viešojo sektoriaus konferenciją  „Darbo  ir  laisvalaikio derinimo balansas Baltijos jūros regione – moterys vadovės“.

Lietuvai šioje konferencijoje atstovavo Visagino, Mažeikių, Raseinių, Biržų  savivaldybių darbuotojų profesinių sąjungų atstovės, Lietuvos valstybės tarnautojų profesinės sąjungos pirmininkė, pavaduotoja, Moterų komiteto pirmininkė bei VŠĮ Vilniaus statybininkų rengimo centro profesinių sąjungų atstovės.
Konferencijos dalyves pasveikino Socialinės apsaugos ir darbo viceministras A.Bitinas. Diskutuojant dalyvavo V.Juršėnienė – Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (SADM) Tarptautinio reikalų departamento, Europos Sąjungos  skyriaus vedėjo pavaduotoja.
Konferencijos dalyvės pateikė pranešimus apie moteris, užimančias vadovaujančius postus Lietuvoje, Lenkijoje, Vokietijoje, dėl jų galimybių derinti darbą ir laisvalaikį.
Šių šalių  įstaigose atliktos apklausos organizacijose, kurios sėkmingai plėtoja žmogiškųjų išteklių formavimo politiką ir rodo puikų pavyzdį, skirdamos ar rinkdamos į vadovų postus moteris. Šios apklausos bei išsami analizė padės moterims įnešti savo indėlį į tarptautinį bendradarbiavimą, keitimąsi patirtimi ir plėtojant mokymąsi, dalijantis gerąją patirtimi tarp Vokietijos, Lenkijos ir Lietuvos profesinių sąjungų.

 
Lietuos valstybės tarnautojų profesinės
sąjungos informacija
www.valstybestarnautojai.eu

Komentarai išjungti.