Kultūros ministerijos darbuotojų nerimas dėl struktūrinės pertvarkos

Kultūros ministerijos darbuotojų nerimas dėl struktūrinės pertvarkos

Lapkričio 21 d. Kultūros ministerijoje, profesinės sąjungos iniciatyva, vyko visuotinis ministerijos darbuotojų susitikimas, jo metu aptartas pagrindinis klausimas – struktūrinė ministerijos pertvarka.

Profesinės sąjungos pirmininkas Andrius Jautakis informavo, kad pertvarka stringa, nevykdomas darbo organizavimo ir struktūrinių pakeitimų įgyvendinimo priemonių planas. Darbuotojai nežinioje: kas liks tęsti darbų, o su kuriais bus atsisveikinta.

Pirmininkas mano, kad procesas stringa dėl to, kad politinė ministerijos vadovybė neranda laiko skirti tam deramo dėmesio ir tai, kad pertvarkai netinkamai pasirengta.

Susirinkime dalyvavęs Seimo Kultūros komiteto narys Vytautas Kernagis griežtai pasisakė dėl ministerijoje susidariusios situacijos, o dėl pertvarkos, pažadėjo, minėtame komitete inicijuoti Kultūros ministrės Lianos Ruokytės-Jonsson 2017 m. rugpjūčio 31 d. įsakymo, dėl pertvarkos atšaukimą.

Susirinkime dalyvavo LVTPS pirmininkė pavaduotoja Rima Kisielienė ir teisininkas, dr. Nerijus Kasiliauskas, jis pakomentavo, kad jau struktūrinės pertvarkos pradžioje pažeisti kai kurie teisės aktai.

 

 

LVTPS informacija

Komentarai išjungti.