TRADICINIS LIETUVOS VALSTYBĖS TARNAUTOJŲ SĄSKRYDIS

TRADICINIS LIETUVOS VALSTYBĖS TARNAUTOJŲ SĄSKRYDIS

saskridis1Jau tapo gražia tradicija kiekvienų metų rugsėjo pradžioje rengti Lietuvos valstybės tarnautojų profesinės sąjungos kultūrinį–sportinį sąskrydį.
2009 m. rugsėjo 5 dieną, profsąjungininkai su šeimomis, draugais iš įvairių Lietuvos kampelių, suvažiavo į Baltijos pajūrį – Karklę, 9-ąjį sąjungos sąskrydį. Vidurdienį paskelbta šventės pradžia ir iškelta Lietuvos valstybės tarnautojų profesinės sąjungos vėliava. Prisistatė dalyvaujančios komandos, paruošusios meniškus prisistatymus.
Netrukus pradėtos sporto žaidynės sukėlė daug aistrų, vyravo kovinga nuotaika. Suprantama, buvo ir nusivylimų, bet sportas yra sportas – nugali stipriausi. Vakare ilgai netilo dainos, vyko šokiai stovyklos klube, grojant ansambliui iš Raseinių rajono. Ant jūros kranto suliepsnojo laužas, padangę nutvieskė fejerverkai. Geriausieji apdovanoti vertingomis dovanomis.
Laikas netruko prabėgti ir sekmadienį – nuleista Lietuvos valstybės tarnautojų profesinės sąjungos vėliava. Šventė baigėsi. Autobusai vienas po kito paliko stovyklavietę. Organizatoriai tikisi, kad dalyviai ir svečiai išsivežė gerą nuotaiką ir norą grįžti kitais metais.
2010-aisiais Karklėje vyks jubiliejinis – 10-asis Lietuvos valstybės tarnautojų profesinės sąjungos sąskrydis.
IKI PASIMATYMO!


saskridis4
saskridis3
saskridis2
Komentarai išjungti.