Suitikimai Kalvarijoje ir Marijampolėje

Suitikimai Kalvarijoje ir Marijampolėje

 

Š. m. balandžio 25 d. Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos pirmininkas Artūras Černiauskas, Lietuvos valstybės tarnautojų, biudžetinių ir viešųjų įstaigų darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkė Irena Petraitienė, pavaduotoja Rima Kisielienė lankėsi Kalvarijos savivaldybėje ir susitiko su savivaldybės meru Vincu Plikaičiu, administracijos direktore Jurgita Čerkauskiene, naujai išrinkta profesinės sąjungos pirmininke Danute Lisauskiene.

Susitikimo metu diskutuota apie socialinį dialogą, kolektyvinę sutartį, santykius tarp administracijos ir profesinės sąjungos, socialinio modelio projektą. Vėliau įvyko susitikimas su Kalvarijos savivaldybės darbuotojais, profesinės sąjungos nariais. Į klausimus apie naujojo Darbo kodekso projekto nuostatas: išeitines išmokas, atostogas, darbo laiką, atleidimo iš darbo terminus bei į kitus aktualius klausimus atsakė LPSK pirmininkas A. Černiauskas. 

 

LVTPS pirmininkė I. Petraitienė informavo darbuotojus apie naują Valstybės tarnybos įstatymo projektą, numatomą naują biudžetinio sektoriaus darbo apmokėjimo sistemą, atsakinėjo į klausimus, susijusius su profesinės sąjungos veikla. Pakeliui aplankyta Marijampolės savivaldybės administracijos darbuotojų profesinė sąjunga. Su naujai išrinktu pirmininku Dariumi Cinaičiu, aptarti aktualūs profesinei sąjungai klausimai.

 


 

 

LVTPS informacija

Komentarai išjungti.