TEISMO PROCESAS DĖL ŽALOS IŠIEŠKOJIMO

TEISMO PROCESAS DĖL ŽALOS IŠIEŠKOJIMO

Pradėtas teisminis procesas J. Joteikos, Lietuvos valstybės tarnautojų, biudžetinių ir viešųjų įstaigų darbuotojų profesinės sąjungos pirminės organizacijos Socialinių išmokų skyriaus profesinės sąjungos narės atžvilgiu civilinėje byloje dėl žalos išieškojimo (parengiamasis posėdis).

Ieškovas Vilniaus miesto savivaldybės administracija pateikė Vilniaus miesto apylinkės teismui ieškinį, kurio suma 4366,45 Lt, atsakovei Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Socialinių reikalų ir sveikatos departamento Socialinių išmokų skyriaus darbuotojai Justynai Joteikai. Ieškovė prašo teismo jos naudai priteisti iš J. Joteikos minėtą sumą materialinei žalai
atlyginti.
 
J. Joteika yra Lietuvos valstybės tarnautojų, biudžetinių ir viešųjų įstaigų darbuotojų profesinės sąjungos pirminės organizacijos Socialinių išmokų skyriaus profesinės sąjungos (toliau – Socialinių išmokų skyriaus profesinė sąjunga) narė, o jos interesus teisme atstovauja advokatas Nerijus
Kasiliauskas. Socialinių išmokų skyriaus profesinės sąjungos pirmininkei Ingai Grinevič taip pat suteikta teisė atstovauti J. Joteiką.
 
Teismo posėdyje dalyvavo Lietuvos valstybės tarnautojų, biudžetinių ir viešųjų įstaigų darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkė Irena Petraitienė ir Socialinių išmokų skyriaus profesinės sąjungos komiteto narė Eglė Bilevičienė, kaip proceso stebėtojai.
 
Pirmojo posėdžio metu patikslintos ieškovo ir atsakovo kreipimosi į teismą priežastys, šalių nuveikti darbai, susiję su šia situacija, pateikti prašymai dėl papildomų dokumentų reikalavimo ir numatytas kitas parengiamasis posėdis 2013 m. rugsėjo 3 d. 13.30 valandą.
 
Posėdžio eiga leidžia daryti išvadas, kad teisėjas parodė didelį susidomėjimą dėl nagrinėjamos situacijos, nedarė skubotų sprendimų, pritarė advokato prašymams dėl papildomų dokumentų.

 
Taigi, laukiame tolesnės eigos.
 
LVTPS informacija

Komentarai išjungti.