POLITINIAI NESUTARIMAI TURI BŪTI ĮVEIKIAMI TAIKIOMIS PRIEMONĖMIS

POLITINIAI NESUTARIMAI TURI BŪTI ĮVEIKIAMI TAIKIOMIS PRIEMONĖMIS

Europos profesinių sąjungų konfederacija (ETUC) smerkia jėgos panaudojimą Prezidento ar Vyriausybės užsakymu Ukrainoje. Ypač tuomet, kai žūsta nekalti žmonės, kurie siekė demokratijos, saugumo ir socialiai geresnio gyvenimo savo šalies žmonėms.

ETUC siekia, kad būtų atliktas nepriklausomas valdžios jėgos panaudojimo prieš taikius gyventojus tyrimas, o žmonės turi žinoti, kad jie bus saugūs ir šalis bus valdoma vadovaujantis tarptautiniais principais ir normomis.
 
Gilėjantys politiniai nesutarimai turi būti įveikiami tik socialinio dialogo ir žmogaus teisių gynimo keliu. ETUC ragina sumažinti nelygybę tarp Ukrainos gyventojų ir oligarchų klestėjimo paprastų dirbančiųjų sąskaita.
 
Ukrainos Vyriausybė nuolat žadėjo reformas, kurių iki šiol šalis nesulaukė. ETUC ragina visus žmones laikytis demokratijos, socialinio teisingumo, neleisti įsigalėti įvairių politinių įsitikinimų ekstremistams.
 
Labai sudėtingoje situacijoje atsidūrė kovos už laisvę ir nepriklausomybę kovojusios profesinės sąjungos, netekusios savo buveinės, darbo vietų, profesinių sąjungų pastato.

 
Daugiau informacijos:
https://www.youtube.com/watch?v=NhTmpd_tnTk

 
 
LVTPS informacija

Komentarai išjungti.