PASIRAŠYTA ALYTAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS IR DARBUOTOJŲ KOLEKTYVINĖ SUTARTIS

PASIRAŠYTA ALYTAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS IR DARBUOTOJŲ KOLEKTYVINĖ SUTARTIS

2023 m. spalio 25 d. Alytaus miesto savivaldybės administracijos profesinė sąjunga su Alytaus miesto savivaldybės administracija pasirašė naują kolektyvinę sutartį. Tai jau ketvirtoji profesinės sąjungos su darbdaviu pasirašyta kolektyvinė sutartis. Pirmoji buvo pasirašyta 2009 m. įkūrus savivaldybės administracijoje profesinę sąjungą.

Kolektyvinėje sutartyje numatytos lėšos darbuotojų sveikatinimui, pašalpoms esant sunkiai darbuotojų materialinei padėčiai, sutarta dėl Nacionalinės kolektyvinės sutarties nuostatų įgyvenimo profesinės sąjungos nariams, vienkartinių išmokų dydžių gyvenimo ir darbo jubiliejų progomis, taip pat dėl darbuotojų darbo sąlygų gerinimo, aprūpinant ergonomiškais stalais ir kėdėmis bei įrengiant patalpas poilsio pertraukėlėms.              

Pasirašydamas sutartį, profesinės sąjungos pirmininkas Daivaras Radzevičius džiaugėsi savivaldybės vadovų geranorišku ir konstruktyviu bendradarbiavimu ir darbuotojų palaikymu derantis dėl kolektyvinės sutarties sąlygų.

Profesinė sąjunga įsipareigojo visomis teisėtomis priemonėmis siekti, kad kolektyvinė sutartis būtų vykdoma, nes iššūkių ir susijusių su valstybės tarnybos reforma ir dėl kitų įstatymų pasikeitimo ateinančiais metais laukia tikrai nemažai.

Kolektyvinė sutartis pasirašyta keturiems metams, ir galios iki 2027 m. spalio 24 d.

Alytaus miesto savivaldybės administracijos

profesinės sąjungos pirmininkas Daivaras Radzevičius

Komentarai išjungti.